Dr. Hüseyin Avni Aksoy: 21 Aralıktan sonra sahadayım.

Dr. Hüseyin Avni Aksoy: 21 Aralıktan sonra sahadayım.

15 Aralık 2018 0 Yazar: admin

CHP Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy bir süredir hakkında yapılan ‘Karabük’te pek görünmüyor, Aksoy’dan tık yok’ şeklindeki haberlere açıklık getirdi.

Meydan Haber’e konuşan Milletvekili Aksoy, Meclis’te devam eden bütçe görüşmeleri nedeniyle yoğun bir trafik yaşadıklarını hatırlatarak, “Ben genellikle Ankara’da bulunmadığım zamanlarda Karabük’te ve ilçelerimizde oluyorum. Vatandaşlarımızla, örgütlerimizle bir araya geliyoruz. Katıldığımız cenaze, mevlid, düğün gibi programları siyasi propaganda malzemesi yapmamaya özen gösteriyoruz. İlke olarak bu tür temaslarımızı sosyal medya hesaplarımızdan yada  basınımız aracılığıyla gündeme getirmeyi etik bulmuyorum” dedi.

ADAYLARIMIZLA BAŞARILI OLACAĞIZ

CHP Karabük Milletvekili Aksoy, 24 Haziran’da elde ettikleri tarihi başarıyı 31 Mart yerel seçimlerinde de taçlandırmayı hedeflediklerini vurguladı ve “Bütçe görüşmeleri 21 Aralık’ta sona eriyor. Bu hafta sonundan itibaren sahaya inerek adaylarımıza bütün gücümüzle destek olacağız. İddialı projeler ve güçlü bir kampanya ile seçmenlerimizden destek isteyeceğiz” şeklinde konuştu.