Karabük basınına ve Karabük kamuoyuna duyurulur.

Karabük basınına ve Karabük kamuoyuna duyurulur.

20 Aralık 2018 0 Yazar: admin

19.12.2018 tarihinde Karabük’te bazı yerel gazetelerde yer alan;

Karabük Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, makamını kullanarak kızının şirketiyle alakalı olarak iş takipçiliği yapıyor haberleri tamamen asılsız ve toplum içinde itibar bulmayan gerçek dışı bilgi kirliliğinden ibarettir.

Bahsi geçen haberin kimler tarafından ve niçin çıkarıldığı alenen ortadadır.

Cumhuriyet Halk Partisinin yakaladığı başarıyı çekemeyen bir takım şer odaklarının, toplumda Cumhuriyet Halk Partisi üzerinde negatif algı yaratmak için ortaya attığı gerçek dışı dedikodudan başka bir şey değildir.

Haber adı altında yazılan yazıya konu olan ziyaretler, her milletvekilinin seçildikten sonra geleneksel olarak gerçekleştirdiği teşekkür ziyaretinden ve önümüzde bulunan Belediye Başkanlığı seçiminde destek isteme amacıyla yapılmıştır.

Ayrıca bahsi geçen şirketler ve iş adamları ile Milletvekili olmadığım süreçte de birlikte çalışmış olup kızıma ait olan şirket ile önceki yıllarda da hizmet vermiş ve hala hizmet vermekteyiz.

Cumhuriyet Halk Partisini, bu tür asılsız ve yalan haberlerle yıpratmaya çalışanlar toplum önünde başarıya ulaşamayacak, Cumhuriyet Halk Partisine hızla artan sevginin ve yönelişin önünü kesemeyeceklerdir.

Karabük basınına ve Karabük kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Cumhuriyet Halk Partisi Milletveki

DR. Hüseyin Avni AKSOY