Kuzeyin Yıldızı Güneş Açtı

Kuzeyin Yıldızı Güneş Açtı

27 Şubat 2019 0 Yazar: admin

Kent meydanın da bugün düzenlenen milli ittifak toplantısı CHP ve İYİ Partinin gövde gösterisine dönüştü.

Millici, Atatürk’çü Türk’çü ve Kuvva-i Milliye ruhun adeta yeniden vücut bulduğu toplantıda, halkın çoskusu üst düzeydi.

Karabük ve çevre illerden gelen iki partinin temsilcileri ile salona önder konumun da giren CHP’nin efsane Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy’un da katılması, istirak edenler arasında heyecanın kat kat artmasına neden oldu.

Dursun Altıparmak’ın hırsının ve mücadele anlayışının mikrofona da yansıdığı dakikalar da , bu büyük günde toplanan seyircilerin zafer heyecanı gözlerden kaçmadı.

Belediye meclis üyelerinin de tanıtıldığı toplantıda, Mehmet Üstündağ, Şahin Karataş ve Ayla Durak isminin okunması ile salonda heyecan doruk noktasına ulaştı.

Safranbolu’nun belediye başkanı olmasına rağmen konuk olarak toplantıya davet edilen Safranbolu belediye başkanı Elif Köse salonda aday değilmişte san ki; Safranbolu’nun belediye başkanıymış gibi alkışlarla karşılandı.

Görünen o oldu ki; Sayın Elif Köse , Karabük’e Belediye başkanı adayı olarak geldi, fakat Belediye Başkanı olarak uğurlandı.

Kuvva- Milliye ruhu ile çalışan Milli İttifak cephesinin tüm adaylarına başarılar dileriz.

Gününüz İYİ, önünüz Bahar olsun.

Süleyman Aygün